טכניקת IMC הינה טכניקת צביעת מתקדמת, המתרכזת בצביעה איכותית ויעילה של מוצרים גמישים בעיקר, בצורה ייחודית המקובלת במיוחד בתעשיות הרכב וההייטק בישראל ובעולם כולו. צבעי ה-IMC מבוססים גם הם על פוליאוריתן והם מגיעים במנעד רחב מאוד של גוונים. מבחר הגוונים הרחב מאפשר התאמה מושלמת ומראה אחיד למוצרים המיוצרים בשיטה זו.

צביעת מוצרים גמישים באמצעות טכניקת IMC מתבצעת על ידי התזת צבע ייחודי על פני שטח התבנית, טרם פעולת היציקה הסופית של הפוליאוריתן המוקצף. בצורה זו, הצבע המרוסס הופך להיות חלק אינטגרלי מהמוצר ומתמזג בצורה הומוגנית מושלמת עם החומר היצוק, מה שמעניק לו מראה אחיד, חלק וברמת גימור גבוהה. טכניקת IMC מאפשרת שליטה מלאה בנראות המוצר הן מבחינת הגוון והן ברמות הברק. כך יכולים לקוחות 'פולירית' להיות בטוחים שהם יקבלו מוצרים שתואמים במדויק את חזונם.

'פולירית' מיישמת את טכנולוגיה זו במרבית ממוצריה הגמישים, בהתאם לדרישות הלקוח, ובכך מאפשרת ללקוחותיה חופש עיצובי בבחירת הגוון ההולם את ייעודו הסופי הוויזואלי של המוצר.

יתרונות עיקריים לטכנולוגיית ה -In Mold Coating) IMC ) :

  • עמידות לטווח הארוך ושיפור בפני שחיקה – מבצע ה-IMC נהנה גם הוא מהתכונות העמידות של הפוליאוריתן.
  • עמידות UV שמירת הצבע מפני דהייה במצבים של חשיפה ממושכת לקרני השמש.
  • מגע נעים למשתמש – צביעת ה-IMC מעניקה כיסוי רך ונעים למגע למוצרי הפוליאוריתן.
  • שטח פנים הומוגני טכניקת הצביעה מעניקה מראה אחיד ואסתטי למוצר.
  • שליטה ברמת הברק – אפשרות שליטה ברמת הברק וגימור החיצוני של המוצר.
  • קל לניקוי – עמידות צבעי ה-IMC מאפשרת ניקוי קל של המוצרים, ללא חשש מפגיעה בהם ובאיכותם.

חברת 'פולירית' מקפידה לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים וכן מיישמת שיטות וטכניקות עבודה ברמה בינלאומית, שיבטיחו ללקוחותיה מוצרים ברמה גבוהה ובעלי עמידות גבוהה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

תודה על הודעתך!

אנו נחזור בהקדם