'פולירית' מייצרת פתרונות משולבי פוליאוריתן עבור מגוון רחב של חברות ותעשיות שונות ברחבי הארץ ובעולם כולו. החברה מתמחה בליווי הנדסי ומקצועי ללקוחותיה ובתכנון וייצור של חלקים ייחודיים על פי דרישות הלקוח. במסגרת העבודה יתפרו המומחים של 'פולירית' "חליפת חייט" בהתאמה אישית, אשר תענה על מכלול הצרכים הרחב של הלקוח בתחומים השונים.

'פולירית' מתמחה בייצור פוליאוריתן מוזרק או יצוק בתבניות, בגדלים ובמשקלים משתנים, החל מעשרות גרמים בודדים ועד למעלה מ-25 קילוגרם. ייחודיות החברה טמונה ביכולותיה לייצר במנעד רחב של חומרי פוליאוריתן בטכנולוגיית RIM- Reaction Injection Molding

החל מספוג יצוק, דרך גמיש, קשיח למחצה, קשיח ועוד.  מגוון האפשרויות מקנה מאפשר לחברה  יכולת לספק ללקוחותיה את הפתרונות המדויקים ביותר,  אשר  יתנו מענה  מותאם וייחודי לצרכים שלהם, תוך עמידה קפדנית בתקנים בינלאומיים ומקומיים.

היתרון הבולט של 'פולירית' הינו התמיכה והליווי ההנדסי של החברה ללקוחותיה, החל משלבי הדרישה והעיצוב הראשוניים ועד לשלבי אספקת המוצר ובקרת איכותו. המהנדסים של החברה עובדים באמצעות מערכות ממוחשבות, מתקדמות ומעודכנות, העומדות בחזית הטכנולוגית ויעשו  את המיטב על מנת לבצע את ההתאמות הטכנולוגיות הנדרשות ולייצר את הרכיבים והמוצרים המבוקשים, על תכונותיהם השונות: קשיות, צפיפות ומכניזם. המהנדסים של 'פולירית' מומחים לתכונותיו של הפוליאוריתן, ויחד עם שנים רבות של ניסיון וידע רחב, הם מצליחים, מידי יום, להעניק ללקוחות החברה פתרונות יצירתיים ופורצי דרך, אשר יענו על הדרישות שלהם בצורה המיטבית והאפקטיבית ביותר.

חברת 'פולירית' היא בבחינת One Stop Shop – המספקת ללקוחותיה תהליך מלא ומקיף: החל ממציאת פתרונות איכותיים ועבודה על מוצר בהתאמה אישית, דרך עיצוב המוצר, תכנונו המכני, יצירת אב טיפוס ובחינתו ועד ייצור  סדרתי בכמויות על פי דרישת הלקוח.

פולירית מעמידה לשירות לקוחותיה את מהנדסי החברה המתמחים בתחומים מגוונים ומשלימים כגון טכנולוגיה, מכאניקה, פלסטיקה, חומרים ותהליך.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

תודה על הודעתך!

אנו נחזור בהקדם