צביעת מוצרי הפוליאוריתן המיוצרים במפעל 'פולירית' הינה לרב השלב האחרון בתהליך הייצור.
עם התפתחות מפעל 'פולירית' ותחילת ייצור מגוון כיסויים לזיוודים, התפתח הביקוש לצביעה אסתטית ואיכותית של מגוון המוצרים. גם בפן האסתטי יש לומר, הנהלת 'פולירית' לא הקלה ראש וכיוונה מהרגע הראשון לחומרים, איכות עבודה וגימור ברמות הגבוהות ביותר שניתן. מאז ועד היום עברו תחת המצבעה של 'פולירית' עשרות אלפי מוצרים שנצבעו בקפידה, עמדו בתקנים וכמובן בדרישותיהם של כלל הלקוחות.

מוצרי 'פולירית' נצבעים בשיטת "הצביעה הרטובה" -שיטת צביעה זו הינה למעשה התזה של צבע וייבושו בטמפרטורת חדר.
הצביעה הרטובה מתבצעת בחלל רחב ומאוורר, מה שמסביר את הגמישות שבצביעת מוצרים בגדלים משתנים.

שניים ממרכיבי הצבע הינם החומר הממיס והחומר המקשה – כל אחד מהמרכיבים הללו הוא בעל תפקוד שונה בתהליך: החומר הממיס שומר על הצבע במצב נוזלי, טרם השימוש בו, ומאפשר שמירה של הצבע במצב צבירה זה לאורך זמן. בעוד שהוספת חומר מקשה לצבע יוביל לכך שעם פגישתו של הצבע עם האוויר הפתוח, תתאפשר התמצקותו עד לייבוש הסופי.

פולירית מאפשרת ללקוחותיה היצע של אין ספור גוונים לבחירה וכן מספר אפשרויות גימור בהם: צביעה עם טקסטורה (עדינה עד גסה), צביעה בצבעים מטאליים ,שילוב של שני גוונים על מוצר אחד ועוד.

ההתמחות של המצבעה, כוללת את התאמת חומרי הגימור והצבע לדרישות מוצר הפוליאוריתן המבוקש. למוצרים שונים המיוצרים במפעל, דרישות גימור וצבע מגוונות, בהן: עמידות בפני קרני UV, עמידות בפני כימיקליים הרסניים, עמידות בפני לחות ,תכונת מוליכות ועוד.

צוות המצבעה יידע לספק את התוצר המושלם עבור כל דרישה ועבור כל מוצר, ויסייע לכל לקוח במציאת הפתרון האידאלי עבורו ועבור המוצר המבוקש.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

תודה על הודעתך!

אנו נחזור בהקדם