ארבעה עשורים שהחברה הינה חלק בלתי נפרד מקיבוץ זיקים, ומעסיקה עובדים רבים מהקיבוץ והסביבה, ביניהם שדרות, אשקלון וסביבתה. בטקס חגיגות שנות ה-40 לפולירית לקחו חלק ממייסדי המפעל לדורותיו, נציגי התעשייה השונים, מכובדים וכ-70 מעובדי החברה המסורים ובני זוגם.

חברת פולירית עוסקת כיום בייצור מוצרי פוליאוריתן ומתן פתרונות משולבי פוליאוריתן עבור מגוון רחב של חברות ותעשיות שונות ברחבי הארץ ובעולם, כדוגמת התחום הרפואי – כיסוי מכונות ואביזרים נלווים, תחום הדפוס – כיסוי מכונות גדולים ומעוצבים, תחום הבידוד – פתרונות פוליאוריתן למטרות בידוד ניידות, תחום הרכב הכבד – כיסאות, ידיות, אביזרים נלווים ועוד.

חברת פולירית, אשר הציגה בארבעת העשורים האחרונים, פתרונות שונים ומגוונים במגוון התחומים והתעשיות, החלה את דרכה, בתחילת שנות ה – 80', בייצור סוליות נעליים.

ללא הקלות ופשרות, ייצרו במפעל אלפים רבים של סוליות מעוצבות על פי תבניות שיוצרו בהתאם לאופנות והטרנדים המובילים בעולם באותה התקופה. הפוליאוריתן הוכיח את עצמו כשנחל הצלחה רבה בקרב יצרני הנעליים, עורר סקרנות ואת תאבונה של הנהלת 'פולירית'.

עם השנים תבניות סוליות הנעליים התחלפו בתבניות חדשות ומגוונות של מוצרים וחלקים, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח: בשנות ה-90 היה זה ריהוט משרדי ובשנות ה-2000 החלה פולירית את פועלה בתחום תעשיית הרכב הכבד לרבות גבים, מושבים וידיות לכיסאות וכמובן חלקי משאיות פנימיים וחיצוניים עבור חברת 'פרייטליינר' (לימים DAIMLER) שהפכה לאחד הלקוחות המובילים של החברה.

בעשור האחרון, פולירית התפתחה בתחום חדש ומשמעותי כאשר החלה לייצר מושבים לרכבות נוסעים. מאז פולירית עובדת בצורה הדוקה עם היצרניות המובילות בתחום, כדוגמת בומברדייר, סימנס, אלסטום ורכבת ישראל.

הטרנספורמציה המדהימה של המפעל, התאפשרה הודות לחזונם של הבעלים, הובלה של ההנהלה ותמיכתם ומחויבותם הגדולה של עובדי החברה.

כך פולירית, שאינה נחה על שמריה, המשיכה להתפתח והרחיבה את תחומי העיסוק והייצור שלה, וכיום היא נוגעת כמעט בכל תחומי החיים בעידן המודרני בהם: רפואה, טכנולוגיה, רכב ועוד.

פולירית של ימינו מתמחה בתכנון וייצור מוצרים בהתאמה אישית ומציאת פתרונות יצירתיים ואיכותיים, בהתאם לשלל דרישות ואילוצים של לקוחותיה.

מזל טוב לפולירית היקרה!

חגיגות 40 לחברת פולירית אגש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אולי יעניין אותך גם
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

תודה על הודעתך!

אנו נחזור בהקדם